שולחן משווקים לרשתות -

 

 שם המגדל

 האיזור

 זהביאן עמוס  אחיטוב
 אפרים דוד  אחיטוב
 רודה דני  אחיטוב
 ניסים רפאל   אחיטוב
 ישראל לוטרינגר   גבעת חן
 מיכה לוטרינגר   גבעת חן
 אחים כהן  יהוד
 טייב אפרים   בית שקמה
 נחום גליל   מבטחים
 הנגבי נתן   תקומה
 אבי שדה  מו"א ערבה תיכונה
 רצון חנן  בית עזרא
 שייקה שקד  נתיב העשרה
 יעקב רם-און  גלאט עלים
 אברהם אליה  בית הגדי
 פרנג'י יצחק  צרופה
 ישראלי איל  ינוב
 עופר בוגין  רמות השבים
 דרור יופי של ירקות  עין יהב
 ערדו"ם  ד.נ אילות
 ישובי חבל מעון  ד.נ. נגב
 איתן בן דוד   מועצת הירקות
 מזרחי יעקב   מועצת הירקות
 אורי חיון   ארגון מגדלי ירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות

 

שולחן מלפפונים לתעשייה -

 שם

 כתובת

 דיאב טאבת  כפר טמרה 24930
 דיאב מחמוד פואד   כפר טמרה 24930
 אבורומי מוסטפה עלי   כפר טמרה 24930
 דיאב מוסא נאסר   כפר טמרה 24930
 טהא פואד   כפר כאבול 24963
 עבדאללה גאנם   כפר קרע 30075
 איאד אבוסריה   כפר קרע 30075
 גרשון גפני  קיבוץ בית השיטה- עסיס 18910
 טולי בגלייבטר  קבוצת יבנה 79233
 נח יהודה   מועצת הירקות
 רמי מרום   מועצת הירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
 יוסי ארזי   ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן מיכון וטכנולוגיה -

 שם

 איזור

 יענקלה מוסקוביץ   רמת נגב
 מורדי ביטון  אשכול
 יוסי חיות  עמקים
 יוסי צרפתי  חוף עזה
 איציק סקר  משרד החקלאות
 גיורא יבלונקא   משרד החקלאות
 אורי חיון   מועצת הירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
 יוסי ארזי   ארגון מגדלי ירקות
שולחן ארטישוק -

 שם

 כתובת

 נועם יעקבא  ניר בנים 79525
 יהושע כצנלסון  באר טוביה
 מאיר שלי  פתחיה
 פרוספר סעדון  כפר שמואל 99788
 יורם פורטל  רינתיה 73165
 אבי בוימל  כרם מהרל 30840
 שמעוןמנס  כפר מימון 85153
 אורי רחמן  שפיר 79515
 עומר שמשון  משרד החקלאות ת.ד. 28 בית דגן 50200
 אפרים ברנס  באר טוביה 83815
 משולם בשארי באר טוביה 83815
 חגי ברשלום  אביגדור 83800
 שלי גנץ  לשכת הדרכה לכיש
 אברהם טולדנו  רינתיה 73165
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות
 מנשה כהן   מועצת הירקות
 אורי חיון   מועצת הירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן בטטות -

 

 שם

 איזור

 מאיר מסיקה פריגן ד.נ. הנגב 85500
 חרך משה  כפר מלל ד.נ. הוד השרון 45920
 דרול ג'ילט ערדום ד.נ. חבל אילות 88820
 שלום כרמי משמרת ד.נ. תל מונד 40695
 צבי רובין (השי)חבל מעון
 עוזר איתן  רח' אנילביץ 17 הוד השרון
 עופר בוגין רחוב בני ברית 8 הוד השרון 45265
 חצרוני יובל קדימה 60920
 ציון דר שה"מ
 יעקב מזרחי נציג  מועצת הירקות
 אורי חיון  מועצת הירקות
 מאיר יפרח  ארגון מגדלי ירקות
   

משקיפים:

 
רבקה אייזנפלד  
ביל שלו  
עומר זיידאן  

 

שולחן בצל -

 

 שם 

כתובת

 יהודה רביבו  רוויה 10920
 שלמה אברהם  ירדנה 10870
 יעקב אלקיים  ברוש 85265
 שלמה חזן  בית הגדי 85385
 דרול ג'ילט  ערדום ד.נ. חבל אילות 88820 (גרופית)
 יוסי חיות  גלבוע 18120
 אליעזר אלמוג   מבטחים 85440
 אורי לוצ'ינסקי  מבוא חמה 12934
 חיים ספקטור   כפר חסידים 20400
 אפרים עמרם  מיטב 19360
 אלי מרגלית  שה"מ
 מנואל סיוקן (מנו)  גזית 19340
 כהן רונן  אוהד 85450
 אמיר דרפנר   כפר חסידים 20400 ת.ד. 5064
 אריה אברהם   מועצת הירקות
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  

 

שולחן גזר -

 שם

 כתובת

גרשון שליסל  עלומים
לוטרינגר מיכה   גבעת חן
עוזי בלינסקי  הדר עם
יוסי בנדל  שלוחות
יוסי יעיש  שלוחות
גל נדן  מעלה גלבוע (מו"א בקעת בית שאן)
מנחם גוטמן  עלומים ד.נ. נגב 85138
יעקב זיוון   (ינקוש) סעד ד.נ. נגב 85140
יוסי גרנות  דורות ד.נ. חוף אשקלון 79175
נועם שליט  גן השומרון ד.נ. חפר 37915 046379191טל
ויקי בוקר  תחנת מיון גלי משה ת.ד.1444 אבן יהודה 40599
עמנואל מגן  טירת צבי ד.נ. עמק בית שאן 10815
אפרים דקל  אור הנר ד.נ. חוף אשקלון 79190
צבי רובין (השי)  יח"מ מפעלים אזוריים ד.נ. נגב 85465
חיים בן-ארי  יח"מ מפעלים אזוריים ד.נ. נגב 85465
נמרוד פלד  חבל מעון
יהודה פלג  גדש חלוצה
אייל לב  שדה אליהו
יעקב מזרחי   מועצת הירקות
חצקו נציג   מועצת הירקות
מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
יוסי ארזי   ארגון מגדלי ירקות
שולחן ירקות לתעשייה -

 שם

 ארגון

 יוסי דרור  ארגון עובדי הפלחה
 פיני מהר"מ  ארגון עובדי הפלחה
 אלישע שמש  גד"ש עמקים
 יצחק אמיתי  משקי הדרום
 יוסי חיות  מו"א גלבוע
 נתן רגולסקי  גליל עליון
 אברום גלבוע  בית-שאן
 יוסי ארזי   ארגון מגדלי ירקות
   

 מוזמן:

 
 רמי מרום   מועצת הירקות
 משקיפים:  
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן זרעים -

 שם המגדל

 איזור

 דני ישראל  ציפורי
 סוננברג חגי  בית לחם הגלילית
 עודד יפה  יבנאל
 ציון כהן   תקומה
 סמדר שמילוביץ   נתיב העשרה
 איתן סגל   נתיב העשרה
 אמנון רגולסקי   נתיב העשרה
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן מלונים ואבטיח -

 שם 

איזור

 אמנון פישמן  מועצה אזורית תמר ד.נ. ים המלח 86910
 דרול ג'ילט  ערדום ד.נ. חבל אילות 88820
 שמואל כהן  רחוב קפלן 9 יהוד 56250
 חזן שלמה  מושב בית הגדי ד.נ. נגב 85385
 ראובן חן  קבוץ מעוז חיים עמק בית שאן 10845
 אבי דהן  מושב שוקדה ד.נ. נגב 85220
 רון שוורץ  נאות הכיכר ד.נ. ים המלח 86905
 צופי יוסי  מועצה אזורית מגילות
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות
 אורי חיון   ארגון מגדלי ירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן מלפפונים -

 שם

 כתובת

 דני רודה   אחיטוב ד.נ. שומרון 38855
 רפי ניסים   אחיטוב ד.נ. שומרון 38855
 עמוס זהביאן   אחיטוב ד.נ שומרון 38855
 מימוני ניסים  אמץ ד.נ. חפר
 נביל גנאים   משרד החקלאות ת.ד. 30 בית דגן 50200
 פייסל גנאים   כפר מרג'ה
 אחמד נאצר   כפר ג'ת 30091
 חורש ציון  חצב ד.נ. שקמים 79220
 מרדכי שמעון  גבעת כוח ד.נ. מרכז 73170
 משה נחמיה  גבעת כוח ד.נ מרכז 73170
 איציק אברהם  גבעת כוח ד.נ. מרכז 73170
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
 אורי חיון   ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן עגבניות -

 שם המגדל

 כתובת

 מקסים אוחיון  מו"א אשכול ד.נ. נגב 85465 עמיעוז
 ז'קלין גדסי  מו"א אשכול ד.נ. נגב 85465 יבול
 נחום גליל מו"א אשכול ד.נ. נגב 85465 , מבטחים
 מאיר מסיקה  מו"א אשכול ד.נ. נגב 85465 פריגן
 משה מסיקה שדה עוזיה ד.נ אבטח 79260
 רפי סמץ חצבה ד.נ. ערבה 86815
 אילן צור  עין יהב ד.נ. ערבה 86815
 שמשון ברזני ירדנה ד.נ. עמק בית שאן 10870
 אריה ליבוביץ  מבוא חמה ד.נ. 12934רמת הגולן 
 אורן סבח   אחיטוב ד.נ. שומרון 38855
 טרבלסי מאיר   שרשרת
 רונן כהן  אוהד
 איציק אברהם  גבעת כוח
 יוסי צרפתי  מו"א חוף עזה ד.נ. חוף עזה 79779
 עומר זידאן  משרד החקלאות ת.ד. 30 בית דגן 50200
 דודי אוביץ  עמיעוז ד.נ. נגב 85435
 מורדי ביטון  אשכול
 מאיר צור עין יהב
 חורש ציון חצב
 יעקב מזרחי  מועצת הירקות
 אורי חיון  מועצת הירקות
 מאיר יפרח  ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן עלים (כרוב, חסה, כרובית, ברוקולי, סלרי) -

 שם

 איזור

 עופר טרבלסי  שרשרת
 ניסן סריזדה  פעמי תש"ז
 עוזי בלינסקי  הדר עם
 אלי מוגרבי  שדות נגב 85200
 אשר צרפתי  בורגתא
 גדי צפריר  שה"מ
 נציג   מועצת הירקות 
 אורי חיון   מועצת הירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן   
שולחן עלים בחממות -

 שם

 גדי צפריר
 יעקב ציפילביץ
 אליעזר ברט
 ציון אדרי
 יוסי ימיני
 משק מן - בצרה
 יואב אלול
 אשר צרפתי
 היבלר
 מזרחי יעקב
 עדנה דלל
שולחן פלפל ליצוא -

 שם

 כתובת

 אהרון שיקרצ'י  פארן 86835
 אלי שקותאי   צופר 86840
 ערן אמיתי   צופר 86840
 עופר גבעון   עין יהב 86820
 אשר לוזון   נאות הכיכר 86905
 אהרון דבוראי   פארן 86835
 צחי רימון  S.T.M. עין יהב 86820
 אורי לב גלעד  באר צופר 86840
 נציג מגדלי ערבה  
 איציק פוסלסקי   משרד החקלאות
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות
 אורי חיון  
 מאיר יפרח  
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן   
שולחן פלפל שוק מקומי -

 שם המגדל 

כתובת

 מנשה הראל   מושב אשבול 85355
 יאיר אזולאי   מושב תומר ד.נ. ערבות הירדן 90680
 אהרון שיקרצ'י   מושב פארן ד.נ. ערבה 86835
 אלי שקותאי   מושב צופר ד.נ. ערב 86840
 ערן אמיתי   מושב צופר ד.נ. ערבה 86840
 רונן כהן   מושב אוהד ד.נ. נגב 85450
 רסמי דקה   כפר ימה 38828
 דוד זיגדון   מושב בדולח ד.נ. חוף עזה 79782
 יצחק פרנג'י   מושב צרופה ד.נ. חוף הכרמל 30850
 נציג   מועצת הירקות יעקב מזרחי
 איציק פוסלסקי   שה"מ
 אורי חיון   ארגון מגדלי ירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
שולחן שום -

 שם 

כתובת

 גיורא סתיו   דורות
 גרנות יוסי  דורות
 דרעי משה  אדירים
 גבליק דני   כפר תבור
 כלימור ליעד   כפר תבור
 אמיר דרפנר   כפר חסידים
 נירנבורג אריק  תל עדשים
 מלול עופר  מגל
 פרוספר סעדון   כפר שמואל
 אלי מרגלית   ממ"ר שום שה"מ
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות
 אורי חיון   מועצת הירקות
 אריה אברהם   מועצת הירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן תבלינים - יצוא -

 שם 

כתובת

 אנה מלר  נעמה ד.נ. חבל יריחו 90669
 יעקב גרינברג  רועי 90696
 גיורא סלע  בקעת הירדן 91906
 יובל חצרוני  רחוב שוורץ 22 רעננה
 פנחס מוסקוביץ   תקומה ד.נ. נגב 85159
 עמי ניסים  רנן ד.נ. נגב 85110
 ליברטי ניסים  גני טל ד.נ. חוף עזה 79792
 ישראל מילה  עין הבשור ד.נ. נגב 85405
 דני מור  עין הבשור ד.נ. נגב 85405
 אלי שנהר  עין הבשור ד.נ. נגב 85405
 ירון סולומון  איחוד חקלאי דרך פ"ת 80 ת"א
 שגיא כהן  פרזון ד.נ. יזרעאל 19355
 איתן רחמיפור  נעמה ד.נ. חבל יריחו 90669
 דודו ראובני  יבנאל 15225
 אורי כהן  רחוב 10915
 רפי כהן  רחוב 10915
 נדב שלמון  שער העמקים 30097
 הלל מנור   משרד החקלאות
 יונה מזור  עין יהב 86820
 דוד סילברמן  שה"מ
 עוזי דביר  חצבה 86815
 פורייטר שמאי (פורי)  מחולה 10930
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות
 אורי חיון   מועצת הירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן תבלינים וירק שוק מקומי -

 שם

 כתובת

 זוזו ובניו  זוהר 79325
 פנחס אליהו  ניר חן 79330
 מיארה שיווק  שדה דוד 19150
 מזרחי שבתאי  רווחה 79540
 עזרא משה  עזריה 99792
 מן מנחם  בצרה 60944
 גרף יוסף  תל עדשים 19315
 כהן הרצל  נוה מונוסון 60190
 שגיא כהן  פרזון 19355
 שטרן אילון  חצבה 86815
 מזרחי יעקב   מועצת הירקות
 נדב שלמון   מועצת הירקות
 הלל מנור  ממ"ר תבלינים שה"מ
 בית דגן ת.ד. 30 50200  
אורי חיון  ארגון מגדלי ירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן תות - שדה -

 שם

 כתובת

 בדש ראובן  עין שריד 40679
 חצרוני יובל  קדימה 60920 ת.ד. 2205
 פורמן אביב  גן חיים 44910
 עמר חיים  קדימה 60920
 יוסף סעדיה  גאולים 42820
 חיימוביץ עובדיה  עין ורד 40696
 וייסברוד ארז  קדימה 60920
 דוידי יאיר  עין שריד 40679
 גוטמן גיורא  צופית 44925
 אקלר אליעזר קדימה 60920
 עמי סלע ישע 85430
 פורת יעקב  קדימה 60920
 רונן ברקאי  גבעת חן 43905
 רבינוביץ אורי צופית 44925
 אחמד יאסין  קלנסוה 42837
 יוסי אלפסי  תלמונד ת.ד. 257 תות וירק
 אורי חיון  ארגון מגדלי ירקות
 מאיר יפרח  ארגון מגדלי ירקות
 נביל גנאים  משרד החקלאות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן תירס - שוק מקומי -

 שם 

כתובת

 יואב סונינו פרי גיל  
 אלי רותם  משמר הנגב – בית קמה
 לוטם רפי אילות  
 נבות עבדי צמח  
 אפרים צוקרמן שה"מ  
 מאיר יפרח   
 יעקב מזרחי  מועצת הירקות
 יורם פלג ע.י.ר.ם. ת.ד. 17 כפר תבור 15241
 אביטן בני  ניר עקיבא ד.נ. נגב 85365
 יונתן הלפרין  יד מרדכי 79145
 יוסי שהרבני גד"ש אורה אורים 85530
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן תירס – יצוא -

 שם 

כתובת

 לוטם רפי  אילות
 אלי רותם  משמר הנגב – בית קמה
 יואב סונינו  פרי גיל
 גל ניצן  מעלה גלבוע 19145
 עוזי קוריס  אגרקסקו
 אפרים צוקרמן  שה"מ
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחן (פורום) תפו"א ותחנות מיון -

 שם 

כתובת

 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
 יוסי ארזי   ארגון מגדלי ירקות
 איתן בן דוד   מועצת הירקות קרליבך 2 ת"א
 יעקב מזרחי   מועצת הירקות קרליבך 2 ת"א
 אריה מרביד   מועצת הירקות קרליבך 2 ת"א
 גדעון הראל  
 נוקי נויפלד  אגרקסקו חשמונאים 121 ת"א
 יהודה פלג גד"ש  חלוצה
 צבי גובר  צופית 44925
 גרשון שליסל  עלומים 85138
 חיים ירוסלבסקי  עצמונה ד.נ. חוף עזה 79794
 לוטרינגר ישראל   גבעת חן 43905
 צור קרידי  גליל עליון
 ציון דר   משרד החקלאות ת.ד.28 בית דגן 50200
 יוסי דניאל  
 אלול ובניו אורן   גבעת חן 43905
שלום מורבר  א.ש.ל.י. עין ורד 40696
 ברמור  יוסי מורבר עין ורד 40696
 אייל מורבר  
 גלי משה  ויקי בוקר ת.ד. 1444 אבן יהודה 40500
 יחד-מיון ואריזה  תדהר ד.נ. נגב 85394
 מיקו תורג'מן   
 רגב  יהודה חמאוי צור משה 42810
 תפודי הדרום  ברוש ד.נ. נגב 85265
 תפודי השלושה דורון   גבעת חן 43905
 תפודי חן חנניה לסק   גבעת חן 43905
 דני רפפורט  יבולים ת"א שלמה שרון רוני שרון
 שוקי שרון חוף אשקלון יבולים בנגב שער הנגב ד.נ. ח
 אלי רותם דיוויד לוי אבשלום  צומת בית קמה ד.נ. נגב 85300
 השי רובין  יח"מ 85465
 דרור תנורי  יח"מ 85465
 חיים בן ארי  יח"מ 85465
שאול רביע מזון וכימיקלים ויצמן א.ת. רעננה 43577
 ישאב   
 גד"ש אורה  
   

 משקיפים:

 
 רבקה אייזנפלד  
 ביל שלו  
 עומר זיידאן  
שולחנות יצוא -

 שם 

איזור

וסקוביץ מפעלי   רמת הנגב – מו"פ ד.נ. חלוצה 85515 יענקל'ה 
 אבי שדה  ערבה תיכונה ד.נ. ערבה 86820
 יוסי צרפתי  מועצה אזורית חוף עזה ד.נ. עזה 79779
 אלי מוגרבי  מועצה אזורית עזתה ד.נ. נגב 85200
 אלי אהרון  מועצה אזורית אשכול ד.נ. נגב 85465
 ארז ויסבורד  קדימה 60920
 אורי כהן   מושב רחוב ד.נ. עמק בית שאן 10915
 נציג   מועצת הירקות 
 יהודה פלג   ארגון מגדלי ירקות
 מאיר יפרח   ארגון מגדלי ירקות
 אורי חיון   ארגון מגדלי ירקות
ירק החודש  
 
מן הגלריות  
סיור בעמק חפר מרץ 2014
 
עיתוני הארגון